محفل فراغت دوازدهیمن دور محصلان پوهنځی‏های مختلف پوهنتون غزنی برگزار گردید.

gu_admin
Tue, Nov 28 2023 12:03 PM
م

پوهنتون غزنی به عنوان یکی از نهادهای علمی در کشور، محفل دوازدهیمن دور فراغت محصلان پوهنځی‏های مختلف خویش را روز چهار شنبه مؤرخ ۱ قوس 1402 هـ.ش مطابق۸ جمادی‏الاول سال 1445 هـ.ق، با حضور مولوی رحیم الله «محمود» معاون والی ولایت غزنی و ، الحاج مولوی عبدالواسع منصور رئیس پوهنتون غزنی ، شیخ الحدیث محمد رسول استاد مدرسه جهادی ، قاری محمد عالم ناصح رئیس امربالمعروف ولایت غزنی ، ، معاونین پوهنتون غزنی ، شماری از روسای ادارات دولتی ولایت غزنی، علما، روسای پوهنځی‏ها، استادان، کارمندان، فارغین و خانواده‌های آنان در صحن این پوهنتون برگزار نمود.

برنامه یاد شده با تلاوت آیات قرآنکریم آغاز گردیده، سپس، استاد عبدالبصیر حنفی معاون امور علمی پوهنتون غزنی حضور و تشریف‏آوری اشتراک کنندگان را خیرمقدم گفته، ابراز خرسندی نمود که در این برنامه پُراهمیت حضور دارند. معاون امور علمی پوهنتون غزنی فراغت این دور از محصلان را تبریک گفته، از تلاش‌‌های فراوان و زحمات خستگی ناپذیر استادان و مسئولان پوهنځی‏ها در قسمت ارائه خدمات تحصیلی برای محصلان ابراز تشکر و قدردانی نمودند. موصوف همچنان محصلان را متوجه مسئولیت‏های آنان کرده از آنان خواست که در جامعه و مردم خویش به شکل صادقانه خدمت نمایند.

شیخ الحدیث محمد رسول استاد مدرسه جهادی ضمن صحبت پیرامون اهمیت و مزیت فراگیری علم و دانش، فراغت این محصلین را تبریک گفته، وخاطر نشان کرد که قشر تحصیل کرده جامعه باید وحدت ویک پارجگی خود را حفظ نمایند..

مولوی رحیم الله محمود معاون والی ولایت غزنی ضمن عرض تبریکی به فارغین در مورد اهمیت و ضرورت فراگیری علوم در سازمان‏های مختلف آموزشی صحبت کرده و از تلاش‏های رهبری پوهنتون و استادان این نهاد علمی ابراز تشکر و قدردانی نمودند.

پوهنمل احسان الله سعید یک تن از استادان پوهنتون غزنی باالنوبت حضور و تشریف‏آوری مهمانان را در برنامه خوش‏آمدید گفته، ضمن صحبت در رابطه به نقش و وظایف پوهنتون‏ها، فراغت محصلان را به خودشان و فامیل‏های آنان، رهبری وزارت تحصیلات عالی و جامعه علمی کشور تبریک عرض داشتند. آقای سعید شمار فارغین امسال پوهنتون غزنی را ۵۴۶ تن گزارش داده و محصلان فارغ شده را به کسب مدارج بالای تحصیلی تشویق نموده و آنانرا متوجه مسئولیت‏های بعدی شان نمودند.

با این حال، مولوی عبدالواسع منصور رئیس پوهنتون غزنی ، نیز پیرامون موضوع صحبت کرده و

فراغت این دور از محصلان را تبریک گفته، از تلاش‌‌های فراوان و زحمات خستگی ناپذیر استادان و مسئولان پوهنځی‏ها در قسمت ارائه خدمات تحصیلی برای محصلان ابراز تشکر و قدردانی نمودند. موصوف همچنان محصلان را متوجه مسئولیت‏های آنان کرده از آنان خواست که در جامعه و مردم خویش به شکل صادقانه خدمت نمایند

محفل با قرائت دعائیه خاتمه یافت

Latest news

Sun, Apr 07 2024 11:07 AM
Background image

Monitoring of the Installation of Electrical Pylons of Ghazni University

Monitoring of the Installation of Electrical Pylons of Ghazni University

Mr. Mawlawi Mohammad Javed "Khaled" Deputy of Finance and Administration of Ghazni University who accompanied. . .

Sun, Apr 07 2024 11:04 AM
Background image

15 candidates for the vacancies of Ghazni University service staff were examined.

15 candidates for the vacancies of Ghazni University service staff were examined.

The University of Ghazni held a test for vacancies for the service staff of the university on Tuesday,. . .

Sun, Apr 07 2024 10:58 AM
Background image

The Strategic Plan of Ghazni University was held under the title of Strategic Plan of Ghazni University!

The Strategic Plan of Ghazni University was held under the title of Strategic Plan of Ghazni University!

The Strategic Plan of Ghazni University began on 24th of April 1403 according. . .

BACK TO NEWS