از جریان امتحان سمستر خزانی نظارت گردید.

gu_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۱ - ۱۱:۰
مخ

صبح امروز، پنجشنبه ۱۱ عقرب، از جریان امتحان سمستر خزانی محصلین پوهنحی های پنج گانه در پوهنتون غزنی نظارت گردید

محترم استاد عبدالبصیر حنفی ، معاون امور علمی پوهنتون غزنی با معاون امور محصلان و آمرتضمین کیفیت از برخی از صنف ها نظارت نمودند..

معاون علمی پوهنتون غزنی به محصلین اذعان نمود که هرچند روند نمره دهی به شکل کتنگ است که هیچ حق تلفی و بی عدالتی در آن نیست اما با آنهم برای هر پوهنحی کمیته امتحان فعال است می توانید در صورت عدم قناعت به نمرات داده شده از سوی استادان به آن کمیته مراجعه کنید و در صورت شنیده نشدن صدای تان میتوانید به کمیته عمومی امتحانات به سطح پوهنتون درخواست بدهید و در نهایت درب ریاست پوهنتون برای مطالبه حق تان باز است.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۱۲:۸
Background image

کار هموار کاری سرک حلقوی داخل کمپس پوهنتون غزنی آغاز گردید.

سرک حلقوی داخل کمپس پوهنتون غزنی که قبلا از سوی انجنیران ریاست محترم زیربنای وزارت تحصیلات عالی سروی و نشانی گردیده بود بروز دوشنبه مورخ 1402/8/29 مرحله دوم آن که شامل هموار کاری و ساخت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۱۲:۳
Background image

محفل فراغت دوازدهیمن دور محصلان پوهنځی‏های مختلف پوهنتون غزنی برگزار گردید.

پوهنتون غزنی به عنوان یکی از نهادهای علمی در کشور، محفل دوازدهیمن دور فراغت محصلان پوهنځی‏های مختلف خویش را روز چهار شنبه مؤرخ ۱ قوس 1402 هـ.ش مطابق۸ جمادی‏الاول سال 1445 هـ.ق، با حضور. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۴ - ۱۴:۴۴
Background image

هیات ریاست محترم نظارت و ارزیابی وزارت تحصیلات عالی از پوهنتون غزنی بازدید نمودند .

این هیات که در راس آن محترم مولوی محمد عاقل فضلی آمر نظارت و ارزیابی لیسانس خصوصی ریاست نظارت و ارزیابی مقام وزارت تحصیلات عالی قرار دارد همرای سه تن از همکاران خویش بروز سه شنبه مورخ. . .

BACK TO NEWS